Меню

Молодіжна організація: спортивний сектор

Ми всі добре знаємо, що спорт – невід’ємна частина нашого життя. А тому наша молодіжна організація особливу увагу приділяє розвитку спорту на факультеті.

Участь у змаганнях, конкурсах, чемпіонатах – це все ми! Тому що у здоровому тілі, здоровий дух, і наше головне завдання заохотити більше молоді займатися спортом заради себе і всієї країни. Адже наш факультет готує не тільки освічених, розумних і креативних, а ще й спортивних фахівців! До того ж, спорт – один із елементів тімбілдінгу!

Учасники нашого сектору не тільки гідно представляють честь нашого університету на змаганнях, а й  отримують унікальні шанси побачити своїх кумирів (наприклад, відвідати відкрите тренування футболістів на стадіоні). Ці емоції неможливо передати слова, це успіх, слава, натхнення! Це – спорт!

Голова спортивного сектору – Ворожейкін Кирил , студент 1 курсу

View this post on Instagram

В понеділок Молодіжна організація факультету МІЖНАРОДНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН #мевхнеу @mo.meo.hneu запустила спортивний #challenge 💪🏻 #хнеузаспорт ✌️ . Незважаючи на те, що студенти #ХНЕУ ім. С. Кузнеця @khneu, а саме факультету МЕВ вже активно прийняли участь у цьому челенджі😎😉, професорсько-викладацький склад на чолі з деканом факультету @tetyana_shtal також вирішив показати свої спортивні досягнення 🙃🤪 Адже факультет МІЖНАРОДНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН завжди за #спорт та #зож! Адже….#толькомэотолькопобеда 🏆🥇 . Як це було? Дивіться самі …😊 . Дякуємо @vlad_v11 за режирські здібності та @johnnewmanmusic за музикальний супровід 😆😅 #хнэу #хнеу #меохнеу #мэохнэу #мевхнеу #ялюблюхнку #мэохнэунавсегда #факультетмэо #момеохнеу #simonkuznets #студент #студенческиегоды #студенческаяжизнь #международнаяэкономика #международныйменеджмент #международнаяторговля #туризм #харьков #зно #вно #абитуриент #абитуриент2019 #школа #11класс

A post shared by Факультет МЕВ ХНЕУім.С.Кузнеця (@fakultetmeo) on