Меню

Професійна кар’єра

21.08.2020

Завершився перший етап навчання викладачів кафедри туризму
ХНЕУ ім. С. Кузнеця за модулем «Servio Hotel Management Solutions»
https://www.facebook.com/expertsolution2006/, що реалізувався фахівцями компанії «Експерт Солюшн» https://expertsolution.com.ua/ , яка працює в сфері готельно-ресторанного бізнесу та займається розробкою і впровадженням програмного забезпечення для підприємств сфери гостинності.

Особливо велика подяка відмінному наставнику і тренеру Aleksandr Kuts https://www.facebook.com/aleksandr.kuts.5 за безцінний досвід і можливість поринути у практичну сферу готельно-ресторанного бізнесу. Тепер не тільки спеціалісти готельного бізнесу можуть хвалитися професійними навичками у роботі зі спеціальним програмним забезпеченням готелю, але і наші студенти спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа»
та 242 «Туризм» мають унікальну можливість здобути практичні знання та спеціальні навики роботи в автоматизованих системах бронювання готельних та ресторанних послуг. І це лише перший крок на шляху до отримання нових знань та компетентностей у готельно-ресторанній справі.
Дякуємо нашому новому партнеру та прекрасній вітчизняній компанії «Експерт Солюшн» за таку унікальну можливість, яка надає технічну підтримку 24 години на добу, 7 днів на тиждень й усі 365 днів на рік !!!!!
Приєднуйся до нас та відчуй усі переваги практичного навчання!!!

20.06.2020

Вітаємо студента 1 курсу спільної франко-української магістерської програми “Туризм. Культурна спадщина. Дозвілля” Стівена Діалло, який під керівництвом д.е.н., проф. Сущенко Олени Анатоліівни здобув І місце у міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за напрямом “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, що проводився Кременчуцьким національним університетом ім. М. Остроградського.

30.05.2020

Вітаємо студентку Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця спеціальності «Туризм» Касьянову Олександру Андріївну та її наукового керівника д.е.н., професора Сущенко Олену Анатоліївну із перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Суднобудування та водний транспорт» (секція «Економіка та менеджмент на водному транспорті») 2019/2020 н. р., що проходив у Національному університеті кораблебудування імені Адмірала Макарова (м. Миколаїв) !!!

25.05.2020

Вітаємо викладачів кафедри туризму Погуду Наталію Вікторівну, Дехтяр Надію Анатоліївну та Тимошенко Карину Віталіївну із здобуттям сертифікатів на платформі дистанційної освіти Coursera.

9.04.2020

23.05.2020

Вітаємо к.е.н., доцента Погуду Наталію Вікторівну із здобуттям сертифікатов на платформі Prometheus

Вітаємо студентку спеціальності “Туризм” Дар’ю Плетньову з отриманням сертифікату на платформі дистанційної освіти Coursera. Завжди пишаємося досягненнями наших студентів та бажаємо натхнення на нові звершення!

28.02.2020

Цікава та унікальна можливість отримати навики роботи у сфері фінансового управління!!!

Компанія Diamond FMS дарує тобі можливість безкоштовно долучитися до навчального модулю та отримати унікальні професійні навички у роботі з програмним забезпеченням, яким вже користуються у більшості країн Європи

Хочеш знати як легко складати та прогнозувати фінансову звітність??))

Хочеш розуміти як проектувати прийняті сьогодні рішення щодо майбутнього компанії??))

Хочеш стати частиною світу бізнес-аналітики??

Тоді реєструйся http://diamondfms.com/register/

Більше про міжнародну компанію можна дізнатися на http://diamondfms.com/

13.02.2020

Українсько-Болгарським Центром Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця та ТОВ “Турал-Сервіс” була організована презентація баз проходження практики на підприємствах готельно-ресторанного бізнесу в Болгарії для студентів ХНЕУ ім. С.Кузнеця

Візит представників академічної та бізнес-спільноти Греції до ХНЕУ ім. С. Кузнеця

10 – 11 лютого 2020 року в рамках Днів кар’єри Харківський національний університет ім. С. Кузнеця відвідали  Sotiris Karkalakos,  професор Університету Піреус (University of Piraeus, Афіни), пані Eleni Leonidou, представник відділу міжнародних зв’язків Університету Піреус, пан Antonios Stamou, Головний менеджер готельного комплексу Out of The Blue Capsis Elite Resort (о. Кріт, Греція).

Метою візиту було налагодження співпраці в сфері академічної та наукової діяльності, а також організація закордонної практики студентів на підприємствах готельно-ресторанного бізнесу в Грецї

Проф. Sotiris Karkalakos, Eleni Leonidou та Antonios Stamou провели лекцію та презентацію програм навчання в Університеті Піреус, а також програми стажування на підприємствах  готельно-ресторанного бізнесу Грецї для студентів факультету МЕВ ХНЕУ ім. С. Кузнеця

За результатами візиту високоповажних гостей підписано угоду між ХНЕУ ім. С. Кузнеця та University of Piraeus, яка відкриває нові можливості розвитку співпраці між нашими університетами в рамках міжнародних проектів, спільних наукових досліджень, академічної мобільності викладачів та студентів. Також підписано угоду між ХНЕУ ім. С. Кузнеця та готельним комплексом OutofTheBlueCapsisEliteResort (о. Кріт, Греція), що спрямовано на покращення практичної підготовки та забезпечення закордонного стажування студентів

29.01.2020

Цього року між компанією Amadeus Україна та кафедрою Туризму ХНЕУ ім. С. Кузнеця підписано Угоду про партнерство і співробітництво!!! Відтепер студенти спеціальності «Туризм» ХНЕУ ім. С. Кузнеця отримають можливість вивчати інноваційні продукти для сфери міжнародного туризму та авіаперевезень, що розробляє компанія Amadeus. Amadeus – провідна Глобальная Система Бронювання (GDS) й світовий лідер у наданні технологій світовій індустрії транспорту та туризму в сфері маркетингу, продажів та дистрибуції.

Викладачі кафедри туризму проф. Сущенко О.А. та доц. Погуда Н.В. вже пройшли Базовий курс Amadeus, що проводить компанія, успішно склали іспит та отримали Сертифікати. Це була унікальна можливість приєднатися до потужної GDS компанії та ознайомитися з інноваційними технологіями Amadeus.

Велика подяка компанії Amadeus Україна і особисто генеральному директору пану Євгену Трофимчуку, пані Оксані Замша та пані Євгенії Кондратковій за можливість долучитися до продуктів однієї з найпотужніших компаній світової індустрії туризму!

Тепер черга за нашими студентами! Бажаємо всім успіхів й прикладаємо всіх зусиль задля ваших нових звершень!

ТУРИСТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

На кафедрі туризму активно працює Туристична лабораторія під
керівництвом пана Олександра Нікітіна, голови департаменту розвитку нових бізнес-дестинацій TUI Ukraine.
Для приєднання до нашої дружньої команди заповніть анкети за наступними посиланнями:
Анкета № 1 (загальна інфо)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdH6C90JnCnr5IDq59BrE-
maGmrGuMk3dZ0H1_CZy2RK_JloA/viewform
 Анкета № 2 (хоббі)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRZU7IWYUo4PXQq8yklJ9BS6INwd97aoNUjLob-
5MQlG3g_A/viewform

Over the decade Hilton had positive impact on communities and economies.
This year Hilton Kyiv initiated the first Practical Hospitality Course in Ukraine for teachers of Universities.
The future of hospitality are the students – we are going to impact on the root cause – knowledge of the teachers.

Three lecturers of the Department of Tourism – Akhmedova Olena, Kozubova Nataliia and Pohuda Nataliia participated in the Practical Hospitality Course for teachers of Universities initiated and organized by Hilton Kyiv, Ukraine. All the participants had the chance to get acquainted with new innovative technologies of Hilton Kyiv, its clear organizational and functional structures, the work of all departments which corresponds to the contemporary realities   It was a unique opportunity to bring together theory and practice and as the result elevate knowledge to the new level; it gave the impetus to create new interactive situational tasks and cases, which will help the students to adapt to the real-life conditions in the hospitality industry.

11.11.2019 р.

Лекція регіонального директора професора Магді Атталі (BHMS) «Як побудувати успішну міжнародну кар’єру»

11 листопада 2019 року під час свого візиту до університету професор швейцарської Школи бізнесу та готельного менеджменту (BHMS) – Магді Атталі (м. Люцерн) поділився досвідом у сфері будування кар’єри та якісного підходу до вибору майбутнього місця роботи із понад 100 студентами нашого університету.

Студентів зацікавив нестандартний формат та можливість отримати інформацію від європейського спеціаліста.

Також заходом було передбачено ознайомити учасників із швейцарським навчальним закладом Business & Hotel Management School: можливостями для його студентів та випускників.

На при кінці зустрічі учасники заходу отримали відповіді на запитання та консультацію пана Магді Атталі щодо багатьох аспектів сучасної кар’єри у ЄС.

14.11.2019 р.

З метою налагодження співпраці щодо організації практики студентів на підприємствах Болгарії, університет відвідав Президент компанії «ТУРАЛ С» (м. Варна, Болгарія) – Гешо Любенов. Пан Гешо Любенов прийняв участь у проведенні відкритого уроку курсів з вивчення болгарської мови на базі Центру Україно-Болгарського співробітництва і партнерства ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Кафедра туризму ХНЕУ ім. С. Кузнеця спільно з групою компаній «Турал» (Болгарія) запрошує студентів усіх спеціальностей пройти оплачуване стажування на підприємствах готельно-ресторанного сектору Республіки Болгарії.

15.11.2019 року о 12.10 в аудиторії L 14 відбудеться лекція на тему: “Відкриття власної справи від ідеї до реалізації”

Спікер заходу Дмитро Яценко – співзасновник “IN THE MOOD”

15.11.2019 р.

Відкрита лекція “EVENT ME”

15 листопада о 10.15 у ХНЕУ ім. С. Кузнеця  (НБК311 аудиторія) відбудеться відкрита лекція від івент-менеджера Яни Кириченко. Запрошуємо усіх бажаючих!

26.11.2019 р.

  • Відкрита лекція «Я БРЕНД або як змусити людей говорити про тебе»
  • Зараз, коли ринок дуже насичений, в багатьох галузях бізнесу і навіть просто професійної діяльності гостро постало питання розробки концепцій позиціонування себе самого.  В сучасних умовах людині потрібен особистий бренд, щоб виділитися на тлі інших людей.
  • Спікер заходу Ревшан Абдурахманов розповість про рекламну концепцію не якогось конкретного продукту або компанії, а людини. Тому схеми просування тут мають велику схожість з тими, які використовуються для розкручування товарів і послуг.  Однак, звичайно, є свої нюанси.

26.11.2019 р.

ЗУСТРІЧ з координатором СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ НІМЕЦЬКОЇ ЕКОНОМІКИ ДЛЯ УКРАЇНИ З МЕТОЮ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ у НІМЕЧЧИНІ паном АНДРІЄМ ГОНЧАРУКОМ

Програма пропонує активним і мотивованим студентам унікальну можливість пройти профільне стажування і отримати практичний досвід у провідних підприємствах Німеччини, а також дослідницьких інститутах, що надають місця аспірантам і студентам, які пов’язують своє майбутнє з науковою діяльністю.

Подавати заявки можуть випускники або студенти вищих семестрів, які на момент початку практики закінчили щонайменше 4 семестри за такими напрямами: фінанси, страхування, банківська справа, економіка, логістика, економічна інформатика тощо. Вікове обмеження для учасників – 30 років. Заявник має володіти англійською і/або німецькою мовою. Наявність мовного сертифікату не є необхідною умовою для участі.

Стажування починається щороку з 1 лютого і триває від трьох до п’яти місяців. Участь у програмі безкоштовна. Більше інформації дивись на: stipendienprogramm-ukraine.de 

Документи подаються до 15.06.2020 на електронну адресу: Bewerbungen-GIZ-Stipendienprogramm-Ukraine@giz.de

Проект фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку (BMZ) та впроваджується Німецьким товариством економічної співпраці (GIZ GmbH) і Торгово-промисловою палатою України.

26.11.2019 р.

Лекція для студентів ХНЕУ імені Семена Кузнеця «Вплив Big Data та штучного інтелекту на бізнес та як бути готовим до цієї нової реальності: цифрова подорож клієнтів від підприємств малого бізнесу до великих корпорацій»

Лекція для студентів ХНЕУ імені Семена Кузнеця «Вплив Big Data та штучного інтелекту на бізнес та як бути готовим до цієї нової реальності: цифрова подорож клієнтів від підприємств малого бізнесу до великих корпорацій».

Лектор Victor Alves (Керівник консультанта з маркетингової стратегії навчального центру Maximus Management. Магістр ділового адміністрування La Salle Barcelona-Spain Saint Mary’s College San Francisco USA, Професор Женевської Бізнес-Школи).

Мова спілкування – Англійська.

Лекція Амін АМУШ, інженера, в колишньому радника пані президента регіону Іль-де-Франс та заступника генерального директора з питань економіки регіону Нормандія, спеціаліста в галузі туризму та місцевого економічного розвитку для студентів ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Лекція “Огляд каналів платного просування: контекстна, медійна та таргетована реклама”

28 листопада в аудиторії 415 головного корпусу відбудеться лекція, яка зацікавить всіх, хто планує мати успішне майбутнє! Марія Голуб – провідний спеціаліст з контекстної реклами в Netpeak – №1 агентстві інтернет-маркетингу по SEO і контекстній рекламі.

Приходь і зловиш інсайт, чекаємо саме на тебе!

26.03.2018

26 березня відбулося засідання Туристичної ради при Харківському міському голові. Пишаємося нашими випускниками (Михайло Демшин), які впроваджують свої креативні інноваційні ідеї в туристичну сферу м. Харкова.

23.11.2018 р.

Програми стажувань  Болгарії

Кафедра туризму запрошує 23 жовтня 2018 року студентів всіх спеціальностей на презентацію ПРОГРАМ СТАЖУВАННЯ  В БОЛГАРІЇ, яка відбудеться о 15.30 в аудиторії А3

Координатор практики: заступник керівника (проректор з науково-педагогічної роботи) проф. Зима О.Г.

Організатор – кафедра туризму

Брусільцева Ганна Миколаївна

7.10.2016 р.

Сьогодні керівник туристичної компанії  ROYALS Irina Velichko провела відкриту лекцію для студентів спеціальності «Туризм» ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Пані Ірина провела заняття з менеджменту міжнародного туризму спільно з д.е.н., професором кафедри туризму Наумік-Гладкою К.Г. для студентів 4 курса, що навчаються англійською та українською мовами. Активну дискусію визвали питання стосовно того, як відкрити власний туристичний бізнес, які проблеми виникають в практиці роботи туристичної компанії та ін. Дякуємо пані Ірині Величко за цікаву та змістовну лекцію!