Академічна мобільність!Зустріч з координатором стипендіальної програми з метою проходження практики у Німеччині

До уваги студентів факультету! 26.11.2019 о 14.00 в аудиторії А4 відбудеться зустріч з координатором стипендіальної програми німецької економіки для України з метою проходження практики у Німеччині.

Не пропустіть унікальну можливість пройти профільне стажування і отримати практичний досвід у провідних підприємствах Німеччини, а також дослідницьких інститутах.

Взяти участь у програмі можуть студенти (які на початок стажування закінчили щонайменше 4 семестри) і аспіранти. Вікове обмеження – 30 років. Заявник має володіти англійською і/або німецькою мовами.

Приходьте, дізнайтесь більше про програму, процес подачі документів, відбору учасників і багато іншого!

Не втрачайте шанс взяти участі у програмі академічної мобільності!