До уваги студентів 1 курсу! Щодо вибору майнорів на 2 та 3 курс!

ШАНОВНІ СТАРОСТИ!

Деканат МЕВ звертає увагу на необхідність пришвидшення процесу вибору вибіркових дисциплін соціально-психологічного та правового спрямування та вільних майнерів.

Щодо вибору вільних майнорів, то вносимо такі пояснення:

Студенти ОПП «Міжнародна економіка» (англійська мова навчання) обирають другу іноземну мову, крім англійської, або вільний майнор.

Студенти ОПП «Міжнародна економіка» обирають будь-яку іноземну мову.

Студенти ОПП «Міжнародний менеджмент» обирають будь-яку іноземну мову.

Студенти ОПП «Міжнародна торгівля» обирають будь-яку іноземну мову.

Студенти ОПП «Міжнародний готельно-ресторанний бізнес» обирають будь-яку іноземну мову.

Студенти ОПП «Туризм» (англійська мова навчання) обирають другу іноземну мову – французьку, або арабську, або німецьку.

Студенти ОПП «Туризм» обирають другу іноземну мову – французьку, або арабську, або німецьку.

І НАГОЛОШУЄМО, ЩО ДИСЦИПЛІНИ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОГО ТА ПРАВОВОГО СПРЯМУВАННЯ ПОВИНЕН ОБРАТИ КОЖНИЙ СТУДЕНТ!!!