Інформація на час карантину!

Шановні викладачі і студенти!

Хочемо Вас проінформувати, що на виконання листа Міністерства освіти і науки України №1/9-154 від 11.03.2020 року щодо запровадження карантину у закладах освіти, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця переводить навчальний процес в період з 13.03.2020 року по 03.04.2020 року у дистанційну форму з використанням персональних освітніх систем.

Викладачам та студентам скоординувати свою роботу у персональних освітніх системах відповідно до розкладу занять!

Просимо бути відповідальними та обережними в даній ситуації! Бережіть себе та своїх близьких! Будьте здорові!

У разі появи нової інформації щодо ситуації будемо одразу Вас інформувати!

Текст розпорядження

Відповідальні за персональні навчальні системи:

кафедра міжнародної економіки та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності: Горобинська Маріанна Володимирівна, тел. +380503290033, e-mail: gorobinskayam@gmail.com

кафедра туризму: Стрижак Олена Олегівна, тел. +380666754337, e-mail: sssselllennnn@gmail.com

кафедра педагогіки, іноземної філології та перекладу: Макаренко Оксана Валентинівна, тел. +380996789665, e-mail: aksmakarenko@gmail.com

Dear teachers and students!

We inform you that according to the letter of the Ministry of Education and Science of Ukraine No. 1 / 9-154 of 03/11/2020 about the establishment of quarantine in educational institutions, University transfers the educational process from 03/13/2020 to 04/03. 2020 in online study mode using personal educational systems.

Teachers and students need to coordinate their work in personal education systems according to the class schedule!

Please be responsible and careful in this situation! Take care of yourself and your loved ones! Bless you!

In case of new information about the situation, we will inform You immediately!

The text of the order