Увага! Інформація щодо додаткових балів!

Шановні студенти, що навчаються за державним замовленням!
Довідки для розрахунку додаткового бала приймаються до 21 грудня 2020 року включно. У період з 21 по 28 грудня будуть збиратися підписи на довідку. Прийом довідок завершуються 22 грудня о 00.00. Після зазначеного часу довідки прийматися НЕ БУДУТЬ!

УВАГА! Використовуйте тільки форму, що знаходиться нижче. Довідки іншого зразку прийматися НЕ БУДУТЬ.

Для зручності, можете ознайомитися з прикладом заповнення довідки минулого року! ВАЖЛИВО! Обов’язково вказуйте прізвище та ініціали викладачів/співробітників університету/голов підрозділів, які своїм підписом підтвердять вашу участь у заходах. Якщо у вас є сертифікати/дипломи/тощо, які підтверджують участь у заходах, прикріпляйте їх до наступної сторінки після довідки з ОБОВ’ЯЗКОВОЮ нумерацією у порядку, який зазначено у вашій таблиці.

Приклад-Додатковий

УВАГА! Додаткові бали не зараховуються студентам, що мають академічні заборгованності!

Сума балів за кожний розділ діяльності (наукова робота, громадська робота, спортивна діяльність) не може перевищувати 100 балів.

Довідка повинна бути відписана студентом.

Довідки надсилаються шляхом заповнення форми:

Критерії оцінки діяльності студентів (із Положення “Про формування рейтингу успішності студентів”)

Polozhennya-pro-poryadok-formuvannya-rejtyngu-uspishnosti-studentiv-HNEU-im.-S.-Kuznetsya-dlya-pryznachennya-akademichnyh-stypendij-16-24