День відкритих дверей факультету МЕП

17.04.20 було проведено День відкритих дверей на факультеті МЕП.

Майбутніх абітурієнтів привітала Декан факультету Тетяна Шталь, розповідала про особливості вступу 2021.

Завідувач кафедри Міжнародної економіки і маркетингу познайомила майбутніх абітурієнтів з програмами 051 Міжнародна економіка, 073 Міжнародний менеджмент, 073 Міжнародний ІТ менеджмент.

Завідувач кафедри Готельно-ресторанного бізнесу і підприємництва познайомила майбутніх абітурієнтів з програмами 076 Міжнародна торгівля, 076 Підприємництво, торгівля і біржова діяльність, 241 Готельно-ресторанний бізнес.

Завідувач кафедри Туризму познайомила майбутніх абітурієнтів з програмою 242 Туризм.

З майбутніми абітурієнтами поспілкувалися представники Молодіжної організації факультету.

Наприкінці зустрічі було також розглянуто Міжнародні програми і надано відповіді на питання з чату і соціальних мереж.