«Лютий… Почався місяць, який і не закінчувався»

🧑‍🎓Шановні студенти!
На жаль, вже майже рік ми вимушені бути у скрутних обставинах та тяжких умовах війни у нашій країні.

🏫 ХНЕУ ім. С. Кузнеця запрошує долучитися всіх охочих до нашої акції «Лютий… Почався місяць, який і не закінчувався» у рамках якої протягом місяця ми будемо збирати фото наших студентів, їх історій, яким чином вони провели цей тяжкий рік.

2️⃣4️⃣ лютого 2023 р. – на жахливу річницю Повномасштабного вторгнення ми опублікуємо відеороботу в якій і покажемо, як студенти ХНЕУ ім. С. Кузнеця вимушені боротися за право на мирне життя, яке ми скоро стовідсотково здобудемо!

❗️Для участі в акції вам необхідно надіслати:
фото, як ви переживала перші місяці війни.
ПІБ, курс, спеціальність, 2-3 речення історіі війни до представників своїх деканатів через Телеграм, або через ваших старост.

🙏 Будь ласка, не будьте байдужими, адже кожне фото – буде відображати нашу міць та стійкість, наш досвід у вічному спротиві нашої нації з агресором.

🇺🇦 Ми Переможемо!
💪 Слава Україні!