![](http://mev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2023/10/photo_2023-10-04_12-59-08-1024x768.jpg)
Еvent відділ-це найкреативніший відділ в МО МЕП, який займається генеруванням та реалізацією ідей та проектів.Тут багато активних особистостей , з гарними ідеями та бажанням творити. В еvent відділі панує дружня атмосфера та дуже комфортний і розуміючий колектив, який підтримає ваші пропозиції та зможе втілити їх в життя.
Усі учасник у цьому відділі беруть активну участь у створенні нових проектів, залучаючи туди не тільки учасників МО МЕП. Є постійні рубрики, які вже стали невід’ємною частиною цього відділу.
![](http://mev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2023/10/photo_2023-10-04_12-55-08.jpg)