Меню

Новини

Новини, оголошення та події:

День відкритих дверей факультету МЕВ!

У нас знову довгоочікувана зустріч з майбутніми студентами.
Корисна інформація, безліч питань і відповідей, палаючі очі майбутніх абітурієнтів, та бажання вчитися і здобувати знання.

Сподіваємось, зовсім скоро ви вже самі зможете розповідати про наш факультет в якості наших кращих студентів .

Бажаємо вам скласти ЗНО with flying colours і приєднатися до нашої дружної і веселої команди МЕВ ХНЕУ 

Скласти міжнародний іспит з англійської – це просто!

22.11.19 відбулася знакова і урочиста подія, яка просто змінить ваше уявлення про ХНЕУ імені Семена Кузнеця та факультет Міжнародних економічних відносин💼👨‍🎓👩🏻‍🎓Ректор університету Пономаренко Володимир Степанович та представники Cambridge Assessment English підписали угоди про співпрацю

Це величезний крок на шляху розвитку університету, який відкриває шалені можливості для викладачів та студентів не тільки удосконалювати власні знання і вміння, а й підтвердити власний рівень володіння англійською мовою .

Cambridge Assessment English – унікальна можливість скласти міжнародний мовний іспит, який перевіряє всі мовні компетентності, а значить стати ще більш привабливим спеціалістом на ринку праці.

У рамках реалізації пілотного проекту на факультеті МЕВ студенти-бакалаврів четвертого курсу спеціальностей “Міжнародна економіка” та “Міжнародний менеджмент” будуть складати мовний тест і оцінюватися екзаменаційним центром Кембриджського університету на рівень В2.

Наші зірочки-поліглоти, які успішно складуть тест, отримають не тільки сертифікати екзаменаційного центру Кембриджського університету‼️ а й шанс зарахувати оцінки в екзаменаційну сесію. Студенти, які отримають максимальний бал отримають унікальний шанс скласти оригінальний міжнародний іспит, а також призи і подарунки від Міжнародної ІТ-компанії “Sigma Software.”

Академічна мобільність!Зустріч з координатором стипендіальної програми з метою проходження практики у Німеччині

До уваги студентів факультету! 26.11.2019 о 14.00 в аудиторії А4 відбудеться зустріч з координатором стипендіальної програми німецької економіки для України з метою проходження практики у Німеччині.

Не пропустіть унікальну можливість пройти профільне стажування і отримати практичний досвід у провідних підприємствах Німеччини, а також дослідницьких інститутах.

Взяти участь у програмі можуть студенти (які на початок стажування закінчили щонайменше 4 семестри) і аспіранти. Вікове обмеження – 30 років. Заявник має володіти англійською і/або німецькою мовами.

Приходьте, дізнайтесь більше про програму, процес подачі документів, відбору учасників і багато іншого!

Не втрачайте шанс взяти участі у програмі академічної мобільності!

Дебют першокурсників 2019

Або як ми підкорювали головну сцену ХНЕУ

Дебют першокурсників – це завжди позитивні емоції, але цього року ми були просто незрівнянні!

Ми переписали бестселлери Дж. К. Роулінг, а наші студенти перевтілилися у героїв легендарної книги.

Але наші хлопці і дівчата не лише хороші актори, вони ще й мають безліч талантів! Неперевершені музиканти!

Незрівнянні співаки!

І найвродливіші танцівниці

Друзі, ви незрівнянні! Тільки МЕВ, тільки перемога!!

Конкурс краси “Перлина ХНЕУ”

Краса і витонченість, шарм і чарівність – все це про наших дівчат – перлин факультету МЕВ

Фотограф Ющенко Андрей Харьков 093-66-55-405 https://www.instagram.com/andrei.yushchenko/

Знайомтесь, міс Шарм – Тараненко Марина

Фотограф Ющенко Андрей Харьков 093-66-55-405 https://www.instagram.com/andrei.yushchenko/

Друга Віце Міс – Ромась Анастасія

Фотограф Ющенко Андрей Харьков 093-66-55-405 https://www.instagram.com/andrei.yushchenko/

Наші дівчата показували свої таланти, вміння та красу. Наші майбутні королеви зачаровували.

Вітаємо наших Перлинок і бажаємо натхнення і наступних перемог!

Фотограф Ющенко Андрей Харьков 093-66-55-405 https://www.instagram.com/andrei.yushchenko/

“Як побудувати успішну міжнародну кар’єру”

А у нас знову зустріч, і знову дуууже багато студентів завітало послухати цікаву лекцію та поспілкуватися із цікавою особистістю!

Знайомтесь – професор, регіональний директор Business & Hotel Management School (BHMS) Магді Атталі – завітав до нашого рідного університету, щоб познайомится з кращими студентами на світі!

Студенти отримали цінний досвід, поради щодо професійного і особистісного розвитку, а також мали змогу отримати відповіді на свої питання!
‼️ВАЖЛИВО! Лекція проводилася англійської мовою, і наші студенти не просто з захопленням слухали, а й все розуміли, бо вивчати мови – це круто і цікаво!

День Відкритих Дверей факультету Міжнародних Економічних Відносин

Не дивуйтеся, що ми знову запрошуємо усіх бажаючих відвідати свято гостинності факультету Міжнародних економічних відносин

Минулого разу бажаючих послухати про факультет було дууууже багато, і, хоча ми виступали перед майбітніми абітурієнтами не один раз, нам все ще є про що вам розповісти!

Тому, відкладайте усі справи та мерщій знайомитись із факультетом. На вас чекає цікава програма , спілкування з адміністрацією факультету, знайомство з молодіжною організацією та безліч інформації про наші освітні програми.
Ми чекаємо на вас 30 листопада о 10.00, ауд. А7!