Меню

Новини

Новини, оголошення та події:

Конкурс краси “Перлина ХНЕУ”

Краса і витонченість, шарм і чарівність – все це про наших дівчат – перлин факультету МЕВ

Фотограф Ющенко Андрей Харьков 093-66-55-405 https://www.instagram.com/andrei.yushchenko/

Знайомтесь, міс Шарм – Тараненко Марина

Фотограф Ющенко Андрей Харьков 093-66-55-405 https://www.instagram.com/andrei.yushchenko/

Друга Віце Міс – Ромась Анастасія

Фотограф Ющенко Андрей Харьков 093-66-55-405 https://www.instagram.com/andrei.yushchenko/

Наші дівчата показували свої таланти, вміння та красу. Наші майбутні королеви зачаровували.

Вітаємо наших Перлинок і бажаємо натхнення і наступних перемог!

Фотограф Ющенко Андрей Харьков 093-66-55-405 https://www.instagram.com/andrei.yushchenko/

“Як побудувати успішну міжнародну кар’єру”

А у нас знову зустріч, і знову дуууже багато студентів завітало послухати цікаву лекцію та поспілкуватися із цікавою особистістю!

Знайомтесь – професор, регіональний директор Business & Hotel Management School (BHMS) Магді Атталі – завітав до нашого рідного університету, щоб познайомится з кращими студентами на світі!

Студенти отримали цінний досвід, поради щодо професійного і особистісного розвитку, а також мали змогу отримати відповіді на свої питання!
‼️ВАЖЛИВО! Лекція проводилася англійської мовою, і наші студенти не просто з захопленням слухали, а й все розуміли, бо вивчати мови – це круто і цікаво!

День Відкритих Дверей факультету Міжнародних Економічних Відносин

Не дивуйтеся, що ми знову запрошуємо усіх бажаючих відвідати свято гостинності факультету Міжнародних економічних відносин

Минулого разу бажаючих послухати про факультет було дууууже багато, і, хоча ми виступали перед майбітніми абітурієнтами не один раз, нам все ще є про що вам розповісти!

Тому, відкладайте усі справи та мерщій знайомитись із факультетом. На вас чекає цікава програма , спілкування з адміністрацією факультету, знайомство з молодіжною організацією та безліч інформації про наші освітні програми.
Ми чекаємо на вас 30 листопада о 10.00, ауд. А7!

Мотиваційна лекція від засновника сендвіч-барів “FRESHLINE”

Нашим студентам знову пощастило! Цього разу на всіх бажаючих чекала неймовірна зустріч з Вадимом Бортником, засновником сендвіч-барів “FRESHLINE”! Слухачі біли у захваті від запалу і надхнення, який зміг поділитися Вадим, а сам доповідач просто зачарований нашими студентами, їх бажанням працювати і підкорювати вершини бізнесу!

Ще раз дякуємо за зустріч і позитивні емоції!

Лекція “Як побудувати успішну міжнародну кар’єру?”

11 листопада 2019 року о 12:10 у студентів факультету буде можливість прослухати лекцію професора Магді Атталі, який має європейський ступінь з управління навколишнім середовищем, Hospitality менеджменту та готельно-ресторанного управління.
Пан Магді Атталі представляє Business & Hotel Management School (BHMS) Школу бізнесу та готельного менеджменту ( м. Люцерн, Швейцарія), яка є найстарішим і найбільшим навчальним закладом країни. Заклад освіти має прекрасну інфраструктуру і акредитований EduQua of Switzerland.
Приходь і не пропусти унікальну можливість поспілкуватися з професором Магді Атталі, дізнатися про перспективи міжнародної діяльності і удосконалити свої навички англійської!

ВІТАЄМО!!!

Вітаємо доктора економічних наук, Голову Державної екзаменаційної комісії Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця з освітньої програми “Міжнародна економіка”, начальника Центрального управління ГУ ДПС України в Харківській області Юрій Зайцева з присвоєнням вченого звання професора!


Бажаємо подальших успіхів та натхнення в подальшій науковій роботі та професійній діяльності, направленій на розвиток нашої країни.

День відкритих дверей!

26 жовтня в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся День відкритих дверей!

В рамках якого факультет міжнародних економічних відносин провів 2 сесії зустрічей зі школярами, серед яких майбутні студенти факультету, та їхніми батьками! На даному заході майбутні абітурієнти мали змогу дізнатися про: освітні програми факультету; міжнародні програми та умови участі в них; які умови вступу будуть у 2020 році; які особливості ЗНО 2020 року; які прохідні бали та предмети необхідно здавати для вступу; знайомство з професорсько-викладацьким складом факультету.

Особливу популярність серед школярів мала розважальна зона та конкурси з призами!

Детальний фотозвіт за посиланням: https://photos.app.goo.gl/wrAFyQQoGihFfA717