Меню

Молодіжна організація: міжнародний відділ

Міжнародний відділ молодіжної організації – це можливість знайти нових друзів, покращити свої комунікативні здібності, постійне самовдосконалення та цікава робота.
Ні для кого не буде таємницею, що знання різних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.
Але досить часто в людей виникають проблеми з комунікативним бар’єром. Вони хвилюються, що їх не зрозуміють або рівень опанування мови не відповідає бажаному. Це стає причиною скутості і невпевненості у своїх силах, а відтак потенціал такого співрозмовника залишається не реалізованим.
Саме тому міжнародний відділ займається організацією Speaking clubs, панельних дискусій з іноземцями та іншими цікавими спікерами, щоб допомогти break the ice та провести свій час в приємній компанії.
З нами ти матимеш чудову можливість покращити свою англійську мову, граючи у тематичні ігри, вивчаючи ідіоми та різні слова.
Також наш відділ проводить «Ніч кіно», де можна подивитися фільм в оригіналі та насолодитися приємними дискусіями після.
Ще один з аспектів нашої діяльності є ведення рубрик в інстаграммі та багато іншого.
Якщо ти також прагнеш до вдосконалення, полюбляєш іноземні мови та спілкування з цікавими людьми, то ми допоможемо тобі реалізувати свій потенціал.

Голова Міжнародного відділу: Шарко Наталія