Меню

Міжнародна діяльність

28-30 листопада 2019 р.

ХНЕУ ім. Кузнеця прийняв участь у міжнародній виставці Job&Orienta присвяченій проблемам професійного спрямування, освіти, праці, яка відбувалася  28-30 листопада 2019 року у м. Верона (Італія). Університет був представлений  доктором економічних наук, професором кафедри туризму  Наумік-Гладкою Катериною Гергіївною.

За результатами прес-релізу  у виставці прийняли участь  70 000 відвідувачів, 500 учасників та їх  експозицій, було проведено 200 культурних виступів, заходів та зустрічей.

На виставці були  обговорені проблеми та тенденції сучасного розвитку освіти. Мотивом вибору інших форм освіти стає : динамічність змін ринку праці; бажана фінансова самостійність і незалежність студентів; пріоритетний напрям розвитку – нові технології життя – біотехнології, як наслідок актуальним стає розвиток технічної складової економічного навчання.

19.11.2019 р.

19 листопада 2019 р. представники Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця Ірина Золотарьова та Олена Ахмедова взяли участь у нараді «Розвиток туристичної привабливості міст України». За підтримки Посла Франції в Україні пана Етьєна де Понсена, аташе з питань співробітництва Посольства Франції в Україні пана Шарля Матьє, віце-президента Асоціації Україна-Франція пана Павла Ротаря та представників понад 20 міст України, на заході були представлені перспективи розвитку відносин між Францією та Україною у сфері туризму. Представники Франції пан Людовік Азюар та пані Северін Ренар зробили доповіді про успішні проекти по відновленню привабливості міст. Пані О. Ахмедова презентувала спільну магістерську програму підготовки магістрів «Tourisme. Loisir. Patrimoine» між ХНЕУ ім. С. Кузнеця та Університетом Ліон-2 ім. Люм’єр

1.11.2019

Cycles de cours en «Valorisation des sites touristiques » dispensés par Monsieur Frédéric LAMANTIA et par Madame Nataliia MOROZ(Université Lumière Lyon-2)

15.09.2019 р.

Продовжуємо поширювати франкофонію у світі!

Незабутні зустрічі з французькими та грузинськими колегами у рамках спільної франко-української програми подвійних дипломів «Туризм. Культурна спадщина. Дозвілля».  За мультилатеральними проектами – майбутнє!

12.02.2019

Початок весняного семестру в університеті Ліон 2 ім. Люм‘єр. Студенти спільної магістерської програми «Tourisme. Loisirs. Patrimoine» разом з викладачами кафедри туризму ХНЕУ ім. С. Кузнеця та викладачами університету Ліон 2 зустрілися для обговорення стажування та тематики дипломних робіт Бажаємо всім нам подальших успіхів та натхнення!

4.02.2019

Bienvenue à la nouvelle promotion du master franco-ukrainien “tourisme, loisirs, patrimoines”. Découverte de l’université Lumière Lyon 2 ce jour et cours dès demain.

22.04.2019 р.

22 квітня 2019 р. у культурному житті Харкова відбулася видатна подія – концерт для органу у супроводі ударних французького музичного дуету: Фредерік Ламансья (орган) і Мішель Віс (ударні). Концерт відбувся у Харківській філармонії за сприянням Харківської обласної адміністрації та за підтримки ректора ХНЕУ ім. С. Кузнеця Пономаренка В.С. і проректора з науково-педагогічної роботи Єрмаченка В.Є. У програмі вечора звучали оригінальні аранжування відомих мелодій легенд французького шансону, а також української народної пісні.
Фредерік Ламансья і Мішель Віс працюють над спільними проектами з 2014 р. Вони виконують музичні варіації на тему легендарних французьких виконавців і шансоньє (Едіт Піаф, Жак Брель, Шарль Азнавур, Жорж Брасенс) і слов’янських мелодій.
Саме проекти такого напрямку слугують дієвим механізмом «валоризації» спадщини, перетворенню її на чинник соціально-економічного і культурно-духовного розвитку, а питання ролі символічного капіталу культури набувають не абстрактно-теоретичного, а практичного значення.

23 жовтня 2018 р. відбулась презентація Програми міжнародного стажування в Болгарії. Студентам факультету МЕВ, які успішно пройшли стажування влітку, було вручено сертифікати від керуючої компанії “Тural” та туристичних підприємств Болгарії. Вітаємо наших найкращих!!!


Кафедра туризму ХНЕУ ім. С. Кузнеця спільно з групою компаній «Турал» (Болгарія) запрошує студентів усіх спеціальностей пройти оплачуване стажування на підприємствах готельно-ресторанного сектору Республіки Болгарії.

13.12.2018

У ХНЕУ ім.  Семена Кузнеця відбулося урочисте відкриття Центру вивчення арабської мови. Тепер студенти спеціальності «Туризм» мають можливість вивчати ще й арабську мову.