Меню

Про молодіжну організацію

Молодіжна організація факультету Міжнародних економічних відносин – це цілий світ дружби, взаємодопомоги, натхнення, магії, підтримки і креативу! Ми пропагуємо ідею, що талановита людина – талановита в усьому, а значить ми можемо не тільки вчитися, а й робити життя яскравішим, цікавішим і більш захоплюючим.

У нас навчається дуже багато креативних і активних хлопців і дівчат і наша мета – зробити так,  щоб кожен знайшов себе у нашій команді! Ми допомагаємо реалізувати свій потенціал і отримати неоціненний досвід.  Кожен знайде завдання для душі, кожен може показати свій талант або сповнити давню мрію. МО – одна велика, дружня сім’я МЕВ! Для нас кожен учасник важливий і унікальний.

У нас уже багато перемог і досягли ми багато, але наші завзяті учасники ніколи не зупиняються. Студенту тут не буде часу нудьгувати. Ми завжди працюємо над різними проектами і завданнями. А якщо ти не можеш вирішити який сектор обрати, бо ти маєш безліч захоплень, не хвилюйся, у нашій родині всі допомагають одне одному і весело проводять час. Обираючи сектор, ти потрапляєш до всієї дружньої команди. Ми завжди разом, бо МЕВ – це перемога!

Ми чекаємо саме на тебе, приходь!

Голова Молодіжної організації факультету Свящук Софія, студентка 3 курсу