Меню

Про молодіжну організацію

Молодіжна організація МІжнародної економіки та підприємництва – це група дружніх людей, де взаємодопомога на першому місці, де кожен зможе знайти собі натхнення на продуктивну працю, де замість нудної роботи царять креативні проекти. Студенти, котрі вступають до рядів МО не просто стають членами ще одніє спілки, а стають членами нашої дружної сім’ї!

Ми за індивідуалізм! Ми підкреслюємо цінність особистості. Не дивлячись на те, що людина – істота соціальна, частина соціуму, вона є індивідумом. Ми цінуємо увесь внутрішній світ наших студентів, поважаємо інтереси, сприяємо здійсненню цілей та бажань.

МО МЕП – це єдиний механізм, котрий складається з різних детялей – секторів, які в свою чергу складаєте ви, наші любі студенти. Кожен зможе вибрати собі той сектор, який йому ближчий. Це може бути: культ-масовий, міжнародний, розвитку, спортивний, та піар сектори.

Кожен має право вносити свої коррективи, давати своє бачення на конкретну роботу у проекті, бути повноцінною деталлю нашого дружнього механізму!

В нашій команді все на доброчинних початках, ми все робимо від душі та серця.

Приєднуйтесь до нашої великої родини МО МЕП.

Голова Молодіжної організації – Олексій Рогачевський
Заступник Голови молодіжної організації – Данило Остапчук
Заступник Голови – Сальтєвський Сергій