Меню

Пільговий проїзд

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!!!

Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку з завершенням дії Договору між університетом та КП «ХАРКІВМЕТРОПОЛІТЕН» з 1 березня 2020 року пільгові картки метрополітену будуть ЗАБЛОКОВАНІ.

ВАЖЛИВО!!! Не поповнюйте на великі суми картки, оскільки після блокування з 01.03.2020 року картка не буде працювати і поверненню кошти не підлягають.

Адміністрація університету

Пам’ятка щодо отримання і користування Eticket

  1. Для того, щоб отримати Eticket для користування наземним (трамвай і тролейбус) та підземним (метро) електротранспортом, студент університету повинен звернутися до деканату. Зробити замовлення можна ТІЛЬКИ у ВЕРЕСНІ кожного навчального року
  2. У разі втрати/крадіжки Eticket необхідно одразу заблокувати картку. Отримати дублікат картки можна буде ТІЛЬКИ у ВЕРЕСНІ наступного навчального року.
  3. Студент, який користується Eticket, має знижку 50% на 60 поїздок у метрополітені, та 50% знижку на 30 поїздок у трамваї та тролейбусі на місяць у навчальний період.
  4. Користуватися Eticket можна ТІЛЬКИ за наявності СТУДЕНТСЬКОГО КВИТКА. Співробітники наземного та підземного електротранспорту мають право перевірити наявність студентського квитка. Якщо студент не має при собі студентського, співробітники забирають Eticket без права повторного випуску. Тобто пільга на проїзд втрачається НАЗАВЖДИ.