ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ!

Сьогодні на Свято посвяти в студенти прийшли привітати Першокурсників почесні гості – Губенатор Харківської області Юлія Світлична, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, керівник апарату обласної державної адміністрації Вікторія Белявцева, начальник Центрального управління Головного управління ДФС у Харківській області Юрий Зайцев.

Привітання та напуття від Губернатора Ю. Світличної мали шалену підтримку серед студентів ХНЕУ ім. С. Кузнеця! І як завжди, відверта й душевна розмова з першокурсниками, які оточили Губернатора.
Студенти #факультету_МЕВ дізнавшись, що Юлія Олександрівна також «міжнародник» за фахом були дуже вмотивовані на навчання особистим прикладом Губернатора!

Бажаємо нашім Першокурсникам шалених успіхів та творчого натхнення! ❤️❤️❤️
І, як сказала Ю. Світлична: «Яскравого Вам студентського життя у студентському місті нашої країни – Харкові»!! Нехай вступ до #факультету_МЕВ стане першою сходинкою в реалізації Ваших амбітних цілей!

Welcome to our #Family_МЕОХНЕУ!!