РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 9/23-24

від 05.12.2023р.

про порядок переведення студентів на вакантне місце на навчання

за кошти державного бюджету

Відповідно до «Положення про порядок переведення студентів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, що навчаються за кошти фізичних або юридичних осіб на вакантні місця навчання за кошти державного бюджету», ухваленого Рішенням вченої ради Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця від 15.03.2021р. протокол №3 та введеного в дію наказом ректора Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця від 26.03.2021р. №95/1 та згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2022 № 1224 «Про затвердження Порядку переведення на навчання за державним замовленням окремих категорій здобувачів фахової передвищої, вищої освіти, які зараховані до закладів фахової передвищої, вищої освіти до 2021 року включно на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

ОГОЛОШУЮ:

конкурс на заміщення вакантних місць на навчання за рахунок коштів державного бюджету факультету міжнародної економіки і підприємництва денної форми здобуття вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за наступною спеціальністю:

№ з/пСпеціальністьКурсКількість вакантних місць
1.051 «Економіка»21

УМОВИ ПЕРЕВЕДЕННЯ:

Протягом чотирьох робочих днів з дати оголошення конкурсу необхідно надати до деканату заяву на ім’я ректора Університету.

До заяви додаються:

Окрім заяви потрібно подати копії підтверджуючих документів щодо приналежності до однієї із категорій:

перша категорія — діти (особи з їх числа у віці до 23 років) загиблих (померлих) осіб, зазначених у статті 101 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

друга категорія — особи, визнані учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни відповідно до зазначеного Закону;

третя категорія — діти (особи з їх числа у віці до 23 років) учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни відповідно до зазначеного Закону;

четверта категорія — особи, які проживають на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України (або перемістилися з тимчасово окупованої Російською Федерацією території України) в умовах воєнного стану, на території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) на території територіальних громад, що станом на 15 жовтня та 15 лютого відповідного року включені до переліку, затвердженого Мінреінтеграції.

ПРИМІТКА: Заява на ім’я ректора Університету пишеться студентом власноручно та направляється на електронну пошту: dekanatmep@gmail.com.