Переведення на вакантне місце на навчання за рахунок коштів державного бюджету

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ СЕМЕНА КУЗНЕЦЯ

ФАКУЛЬТЕТ «МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА»

За рішенням конкурсної комісії факультету міжнародної економіки і підприємництва денної форми здобуття вищої освіти з 06.12.2023 р. на вакантне місце на навчання за рахунок коштів державного бюджету першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ПЕРЕВЕДЕНИЙ студент, який відповідно до п. 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2023 р. №708 «Про державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2023 році» та відповідно до п. 2 Постанови № 1224 належить до категорії 3 та має статус: діти (особи з їх числа у віці до 23 років) осіб, визнаних постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»):

2 курс спеціальність 051 «Економіка»

№ з/пПрізвище, ім’я та по батьковіСоціальний статусСередній бал успішності
1.ГРИЩЕНКО Антон Павловичкатегорія 379,73

Декан факультету

міжнародної економіки і

підприємництва                                                            Тетяна ШТАЛЬ