Навчальні курси під час карантину від Coursera for Campus

Шановні студенти та викладачі!
Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця приєднався до програми Coursera for Campus (Coursera Coronavirus Response Initiative).

Платформа Coursera пропонує навчальним закладам близько 4000 безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін переважно англійською мовою, після успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу. Сертифікати будуть враховані при оцінюванні знань із відповідних навчальних дисциплін. Тобто будуть ПЕРЕЗАРАХОВАНІ.

Звертаємося до усіх, зацікавлених у проходженні навчальних курсів на платформі Coursera англійською мовою, надсилати особисті відомості (ПІБ, адреса електронної пошти) на адресу moodlehneu@gmail.com для створення корпоративних акаунтів та надсилання особистих запрошень.

З переліком доступних курсів Ви можете ознайомитися за посиланням:

Приєднуйтесь та навчайтесь! Бережіть себе!