Міжнародне співробітництво з Італією, програми мобільності і мовні курси

Факультет МЕП і ХНЕУ ім. С.Кузнеця продовжує працювати над розширенням кордонів.

Цього тижня відбувалася зустріч між представниками університету на чолі з ректором Володимиром ПОНОМАРЕНКОМ, деканом факультету МЕП Тетяною Шталь і президентом Асоціації «UCM-Italy» Паоло БРЕШІА.

В рамках зустрічі, ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця – Пономаренко В.С. та БРЕШІА П. підписали угоду про міжнародне співробітництво у підготовці фахівців з туризму та готельно-ресторанного бізнесу.

Було досягнуто домовленостей з питань сприяння організації академічної мобільності наших студентів, здійснення стажування на базі готелів та ресторанів італійського узбережжя, проведення міжнародних конкурсів з кулінарного мистецтва, туристичних гастрономічних фестивалів. Вже з наступного тижня для студентів факультету розпочнуться безкоштовні курси італійської мови від організаторів, найближчим часов буде проведено майстер-класи від шеф-кухарів Італії.

Запрошуємо студентів на стажування до Італії, а абітурієнтів до вступу!