Розклад складання іспитів літньої екзаменаційної сесії 2020/2021 н.р. 3 курс спеціальність 242 “Туризм” та відомості успішності студентів спеціальності “Туризм”

Шановні студенти!
Ознайомтесь з оцінками за другийсеместр 2020-2021 навчального року. За екзаменаційними дисциплінами підсумкова оцінка буде розрахована автоматично з коефіцієнтом 1,7. Якщо студент отримав меньше 35 балів – до складання іспиту він/вона не допускається, і буде перескладати іспит після сесії.
Якщо Ви не згодні з екзаменаційною оцінкою та бажаєте її змінити, необхідно до 10.00 29.04.2021 р. надіслати на електронну адресу elena.chekhratova@gmail.com скан-копію власноруч написаної заяви (приклад нижче). Після цього Ви матимете право скласти екзамен згідно розкладу. Зверніть увагу на те, що у випадку відмови від автоматично розрахованої оцінки, вона анулюється і зараховуватиметься лише оцінка, отримана під час складання екзамену.

3-курс-242-Туризм