Рада з якості інформує

Шанові студенти, вітаємо вас з початком другого семестру та повідомляємо, що в університеті постійно працює соціально-психологічна служба.

Метою діяльності соціально-психологічної служби є:
– соціально-психологічне забезпечення освітньо процесу,
– підвищення ефективності освітнього процесу,
– особистісний розвиток,
– захист психічного здоров’я та соціального благополуччя студентів.

Психолог соціально-психологічної служби проводить:
– психологічну діагностику;
– психологічне консультування;
– допомогу у створенні сприятливого мікроклімату, подоланні конфліктів у студентських групах;
– профілактику та сприяє усуненню труднощів адаптації до соціально-психологічних умов життя, які постійно змінюються;
– психологічне просвітництво.

В університеті працює телефон довіри, за яким можна отримати психологічну консультацію, яку проводить практичний психолог з багаторічним досвідом роботи.

Якщо ви відчуваєте, що потребуєте допомоги, звертайтеся ми завжди вам раді допомогти. Консультації є анонімними та безкоштовними.

Телефон довіри

Е-mail : soc_sluzhba@hneu.edu.ua

Психолог: Кутвицька Тетяна Олександрівна

Дякуємо за увагу! Бережіть себе!

Зробимо освіту краще разом!

Детальніше за посиланням https://www.hneu.edu.ua/news/rada-z-yakosti-informuye-2/