Меню

Нарахування додаткових балів

Шановні студенти, що навчаються за державним замовленням!

Відповідно до Положення «Про порядок формування рейтингу успішності студентів ХНЕУ ім. С. Кузнеця для призначення академічних стипендій» студенти за бажанням можуть надати довідки та всі підтверджуючі документи для нарахування  додаткових балів щодо основних досягнень у науковій діяльності, громадському житті та спортивній діяльності. 

Для розділу з наукової роботи ОБОВ’ЯЗКОВО потрібні додати в електронний документ фото-копії публікацій або сертифікати участі у заходах/конференціях/сертифікати/дипломи!!! Якщо у вас були тези/стаття у збірці, Ви додаєте не всю збірку, а її першу сторінку, сторінку змісту з вашим прізвищем та першу сторінку публікації, а також копію квитанції про сплату піблікації. Для розділу з наукової роботи ОБОВ’ЯЗКОВО потрібні копії публікацій або сертифікати участі у заходах/конференціях!!! Якщо у вас були тези/стаття у збірці, ви додаєте не всю збірку, а її першу сторінку, сторінку змісту з вашим прізвищем та першу сторінку публікації.

УВАГА! Додаткові бали не зараховуються студентам, що матимуть академічні заборгованності!

Довідка повинна бути підписана студентом та підтверджена всіма необхідними документами, які потрібно помістити в один файл.

ВАЖЛИВО! Обов’язково в довідці вказуйте прізвище та ініціали викладачів, співробітників університету, голів підрозділів, які своїм підписом підтвердять вашу участь у заходах.

Готові довідки можна принести особисто або надіслати на пошту деканату dekanatmep@gmail.com до 20.012.2023 р.!

Довідка для розрахунку додаткового балу

Положення про порядок формування рейтингу успішності студентів ХНЕУ ім.С.Кузнеця для призначення академічних стипендій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *