День Захисника України!

11 жовтня 2019 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбулася виставка, присвячена Дню Захисника України.

Виставка була організована за участю Молодіжної організації  та Центру Українсько-Болгарського співробітництва і партнерства ХНЕУ ім. С.Кузнеця.

Було представлено понад 20 робіт, виконаних студентами університету. Активну участь в організації виставки прийняли студенти факультету Міжнародних економічних відносин. Окрім основної ідеї заходу, оригінальною реалізацією теми виставки була робота групи 6.06.242.010.19.1 (спец. Туризм, куратор Вовк К.М.) – «Рюкзак натхнення для добрих побажань». Студенти групи 6.06.051.130.19.1 (спец. Міжнародна економіка, куратор Доброскок Ю.Б.) – запропонували  на виставку автентичний вінок, зроблений власноруч.

Велика подяка декану факультету Шталь Тетяні Валеріївні, студентам та кураторам груп,  які не залишилися осторонь цього заходу.