Інформація щодо отримання дипломів з відзнакою

На отримання диплома Університету з відзнакою може претендувати здобувач вищої освіти, який виконав всі три пункти, а саме:

1. Займає лідируючи позиції в підсумковому рейтингу за відповідним освітнім рівнем, формою навчання, спеціальністю, освітньою програмою;

2. За результатами атестації отримав 90 та більше балів (оцінку(и) «відмінно» за національною шкалою та оцінку(и) «А» за шкалою ЄКТС);

3. Виявив здібності до наукової роботи, що підтверджується одним з нижче зазначених пунктів:

– наявність не менше однієї публікації (статті), яка відповідає спеціальності, що здобувалась, і опублікованої здобувачем вищої освіти протягом періоду навчання за певним освітнім рівнем;

– участь здобувача вищої освіти в міжнародних та/або всеукраїнських наукових конференціях, науково-комунікативних заходах випускової кафедри протягом періоду навчання за певним освітнім рівнем у кількості не менше 2 разів;

– участь в міжнародних та/або всеукраїнських фахових студентських олімпіадах (2 тур) протягом періоду навчання за певним освітнім рівнем;

– участь в міжнародних та/або всеукраїнських фахових конкурсах наукових робіт (2 тур) протягом періоду навчання за певним освітнім рівнем.

4. До підсумкового рейтингу включаються всі здобувачі вищої освіти, що
навчаються на відповідному освітньому рівні, спеціальності, освітньої
програми не залежно від джерел фінансування (бюджетні або кошти фізичних та/або юридичних осіб) за умови відсутності у них оцінок «задовільно» за національною шкалою та оцінок «D» і «Е» за шкалою ЄКТС за будь-який освітній компонент.

Нижчеперелічені студенти факультету міжнародної економіки і підприємництва першого (бакалаврського) рівня здобуття вищої освіти, які підлягають випуску у червні 2023 року, повинні надати всі необхідні документи для розгляду Екзаменаційній комісії на отримання диплому з відзнакою.

051 Економіка

Білоуско Валерія Ігорівна