Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Сучасна парадигма розвитку світової економіки: проблеми, виклики, перспективи»

17 травня на кафедрі міжнародної економіки і менеджменту ХНЕУ ім. С.Кузнеця відбулась
всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція
«Сучасна парадигма розвитку світової економіки: проблеми, виклики, перспективи».

Метою заходу було обговорення актуальних проблем, перспектив, інструментів та технологій розвитку світової економіки; розширення міжнародних комунікацій та співробітництва між наукою та бізнесом, виявлення наукового і творчого потенціалу молоді, забезпечення спілкування щодо вільного обміну думками, стимулювання і підтримка наукової‌ діяльності молоді, сприяння її успішному кар’єрному старту й професійному росту, підвищення ефективності самостійної роботи.
Конференція була направлена на підтримку і розвиток наукової діяльності здобувачів вищої освіти, виявлення інтелектуальних і творчих здібностей, формування у них зацікавленості до науково- дослідної‌ роботи, навичок публічного виступу, вміння захищати свої наукові напрацювання і вирішувати практичні завдання.

Тематичними напрямами конференції стали:

1. Сучасні тенденції розвитку світової економіки: макроекономічні аспекти.
  2. Актуальні проблеми та перспективи міжнародної діяльності підприємства.
  3. Фінансова складова розвитку світової економіки.
  4. Інноваційний розвиток та інвестиції.

В роботі конференції взяли участь викладачі кафедри та студенти-бакалаври ОП Міжнародна економіка, Міжнародний менеджмент та Бізнес-статистика та аналітика.

Матеріали конференції можна переглянути за посиланням: http://mev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2023/06/Збіник-тез-17.05.2023-1.pdf