КРУГЛИЙ СТІЛ

«АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ –

МОДЕЛЬ ЯКІСНОЇ ОСВІТИ: ПОГЛЯД ВИКЛАДАЧА ТА СТУДЕНТА»

9 червня 2023р.     17-00 : 17-40

ФАКУЛЬТЕТ МЕП

КРУГЛИЙ СТІЛ

«АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ –

МОДЕЛЬ ЯКІСНОЇ ОСВІТИ: ПОГЛЯД ВИКЛАДАЧА ТА СТУДЕНТА»

Спікери:

Проректор з навчально-методичної роботи і стратегічного розвитку

Максим СЕРПУХОВ

Голова Наукового товариства ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Владислав БОРДАЄВ

Голова комісії з академічної доброчесності ХНЕУ

ім. С .Кузнеця

Ганна ПОЛЯКОВА

Мета заходу: поглиблення етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

Цільова аудиторія: викладачі факультету МЕП, студенти першого та другого рівня освіти спеціальностей: 051 Економіка (ОП Бізнес-статистика і аналітика, Міжнародна економіка), 073 Менеджмент ( ОП Міжнародний менеджмент (ІТ-менеджмент), 076 Підприємництво та торгівля (ОП Міжнародна торгівля, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність), 241 Готельно-ресторанна справа (ОП Готельно-ресторанний бізнес), 242 Туризм і рекреація (ОП Туризм).

Приєднуйтесь до круглого столу за посиланням –  https://us02web.zoom.us/j/84858961777?pwd=cytrUWhGQmM4ZW52bzZDVU92bkxqZz09

Код доступу: 9aDULsxm