Відомості для викладачів

Згідно з «Порядком проведення екзаменаційної сесії в умовах карантину в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця» викладачі кафедр у відповідності до затвердженого графіку навчального процесу та розкладу занять проводять поточний контроль знань. Форми поточного контролю визначені в робочій програмі навчальної дисципліни та робочому плані (технологічній карті) навчальної дисципліни. Поточний контроль може бути проведений за допомогою будь-яких засобів дистанційного зв’язку та систем дистанційного навчання.

На сайті факультету розміщено шаблони “Відомостей обліку”. Викладачі кафедр підраховують суму балів поточного оцінювання, заповнюють, роздруковують «Відомостей обліку успішності», підписують її та у визначені терміни  (до 24 грудня 2020 р.) надають до деканату.