Лекція головного економіста Ukraine Economic Outlook Михайла Кухара “Уроки військової економіки для України та макроекономічний прогноз на 2023-2030 роки”

Бути студентом ХНЕУ імені Семена Кузнеця

– це коли для тебе веде лекцію один з найвідоміших економістів України!

Михайло Кухар, головний економіст Ukraine Economic Outlook, виступить із онлайн лекцією “Уроки військової економіки для України та макроекономічний прогноз на 2023-2030 роки”.

Спікер є також викладачем макроекономіки у Бізнес-школі МІМ-Київ, а з початку війни – член Економічного Штабу при КМУ.

Вже 7 лютого у тебе буде змога дізнатися все це від видатного спеціаліста та професіонала своєї справи.

Тож постав собі нагадування на 7 лютого з 16:00 до 18:00, бо цю подію просто не можна пропустити

Зустріч відбудеться в рамках спільної програми підготовки магістрів «Міжнародний ІТ менеджмент» факультету міжнародної економіки і підприємництва Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця та компанії Sigma Software. Вже більше 20 років компанія створює передові ІТ рішення та надає ІТ консалтингові послуги клієнтам по всьому світу.

Про програму: тут

Участь